<

Serwery i macierze ACTINA Solar, komputery PC ACTINA

Septylion Sp.J. posiada w swojej ofercie komputery PC, serwery oraz macierze NAS - marki Actina oraz Actina Solar i jest partnerem handlowym firmy Action S.A.


O marce Actina:

Producentem komputerów PC oraz serwerów marki ACTINA jest firma ACTION S.A., wiodący dostawca branży IT w Polsce, od 27 lipca 2006 roku notowany na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Firma ACTION S.A. w 2006 roku uruchomiła linię produkcji serwerów ACTINA SOLAR, dedykowanych głównie do rynku korporacyjnego, administracyjnego oraz akademickiego. Tym samym została uzupełniona oferta marki ACTINA, do tej pory głównie koncentrująca się na produkcji komputerów PC.

ACTION S.A. jest obecnie największym dostawcą kompleksowych systemów serwerowych w obszarze HPC (High-Performance Computing) dla polskich środowisk naukowych. Do budowania klastrów obliczeniowych wykorzystywane są serwery ACTINA Solar oraz szybkie rozwiązania sieciowe klasy Infinband

 

Actina Solar serwery:

ACTINA SOLAR oferuje Klientom szeroką gamę serwerów certyfikowanych do współpracy z Windows Server 2003, Windows Server 2008, Suse Linux Enterprise Server oraz RedHat Enterprise Linux. Serwery wspierają też wirtualizację w oparciu o technologię firmy VMware oraz serwer XEN firmy Citrix. Serwery wszystkich serii (100, 200 i 400) obsługują czterordzeniowe procesory Quad-Core Intel® Xeon®.

Producent zapewnia dla serwerów ACTINA SOLAR 3-letnią gwarancję oraz serwis on-site. W ramach każdej z linii serwerów oferowana jest pełna elastyczność w doborze konfiguracji i udostępniono w tym celu konfigurator on-line. Dzięki temu dostarczane do Klientów serwery w pełni odpowiadają potrzebom Użytkowników.

W ofercie serwerów ACTINA SOLAR znajdują się zarówno rozwiązania dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak i dla instytucji wymagających ogromnych mocy obliczeniowych. ACTINA SOLAR posiada na swym koncie prestiżowe wdrożenia klastrów obliczeniowych w instytucjach naukowych.

 

Actina komputery PC:

Pierwsze komputery marki ACTINA trafiły do sprzedaży w 2001 roku. Od tego czasu marka stale wzbogaca i rozszerza ofertę, koncentrując się głownie na zaawansowanych technologiach w tym obszarze, a od 2006 roku oferuje użytkownikom profesjonalne oprogramowanie do zarządzania komputerami w sieci oraz ich zasobami: Actina Data Manager (ADM) i Actina Diagnostic Soft (ADS).

Rodzina komputerów ACTINA to gama linii produktów skierowanych przede wszystkim do klientów biznesowych oraz do użytkowników domowych. Stała kontrola jakości i zgodność procesów produkcji z normami 9001 i ISO 14001 zapewniają bardzo wysoką jakość produktów. W przypadku wszystkich linii duży nacisk położony jest na najnowocześniejszą funkcjonalność, estetykę i nowoczesny wygląd komputerów. ACTINA to pełna zgodność z wytycznymi programu "Design For Windows Logo License Agrement" (DFWLLA) oraz normami ISO 7779.

 

Actina Solar storage:

Actina Solar S436 OE to zaawansowana konfiguracja pamięci masowej oferująca obsługę do 108TB powierzchni dyskowej (bez dodatkowych półek). Dostarczana jest ze specjalizowanym oprogramowaniem Open-E DSS V6, które pozwala na stworzenie profesjonalnej macierzy zarządzającej danymi zgromadzonymi na dyskach. Dyski klasy enterprise gwarantują wysoką niezawodność podczas pracy, natomiast dodatkowe złącza rozszerzeń umożliwiają rozbudowę o dodatkowe karty I/O i półki dyskowe.

ActiTape SingleDrive ® to idealny backup dla małych i średnich firm. Technologia LTO ułatwia użytkownikom standaryzację wykorzystywanej technologii taśm magnetycznych, która spełnia dzisiejsze wymagania co do wydajności i pojemności nośników a jednocześnie zapewnia potencjał wzrostu. Przy zachowaniu rozsądnej proporcji pomiędzy kosztami przechowywania danych a dostępnymi pojemnościami technologia LTO nadąża za wzrastającą objętością gromadzonych i przetwarzanych informacji.

Adaptec RAID 5244524 port wewnętrzne i 4 porty zewnetrzne - to najbogatsza wersja kontrolera z tej serii. Kontroler zapewnia wyjątkową wydajność, zaawansowaną ochronę danych oraz maksymalną skalowalność dla zastosowań w rozwiązaniach dedykowanych do przechowywania danych.

Dostawa dysków SSD na SGGW 08.06.2015 Dostawa Dysków SSD - SGGW...

Odnowienie Certyfikatu ESSER 13.03.2015 Odnowienie Certyfikatu ESSER 8000 / IQ8Control / FlexES Control...

Przebudowa systemu SSP i SUG w Millennium Plaza 31.01.2015 Przebudowa systemu SSP i SUG w biurowcu Millennium Plaza w Warszawie...

Dostawa tabletów - Urząd Skarbowy Warszawa Ursynów 08.01.2015 Dostawa tabletów - Urząd Skarbowy Warszawa - Ursynów...

Copyright by Septylion Sp.J.          stat4u