<

QNAP - Quality Network Appliance Provider

QNAP - dyski sieciowe i systemy macierzy dyskowych


Produkty firmy QNAP to dyski siecioweNAS (Network Attached Storage) znane często jako serwery plików czyli wielofunkcyjne urządzenia do przechowywania i udostępniania danych, przeznaczone zarówno dla firm jak i użytkowników indywidualnych. Zapraszamy do zapoznania się z  produktami firmy QNAP.

QNAP TS-469 PRO

          Wielozadaniowy serwer NAS następca serii x59, którego cechuje lepszy procesor, większa wydajność transferu danych, obsługa interfejsu SATA III 6Gbps oraz  dwa porty USB3.0 Urządzenie może pełnić rolę serwera kopii zapasowych do przechowywania ważnych danych firmowych, bezpieczeństwo danych zapewnione jest dzięki możliwości szyfrowania plików oraz funkcji tworzenia macierzy dyskowych - RAID. Jednocześnie QNAP może zostać zastosowany w Twojej firmie jako serwer WWW, FTP  i mała stacja monitoringu IP (możliwość podłączenia do 4 kamer IP). Dodatkowo istnieje możliwość rozszerzenia funkcji poprzez instalację paczek aplikacji QPKG.Obsługa 4 dysków pozwala na przechowywanie kilku TB danych, a dwa szybkie interfejsy Gigabit Ethernet umożliwiają błyskawiczny do nich dostęp. Produkt  adresowany jest do małych i średnich przedsiębiorstw.

 

                                     QNAP TS-EC1679-RP

              Profesjonalna 16 dyskowa macierz QNAP, otwierająca linię mocnych, wydajnych i pojemnych systemów NAS. Produkt  adresowany do klientów biznesowych, dużych firm wymagających wydajności, pojemności i skalowalności, w szczególności tych pracujących na dużych plikach (jak agencje graficzne, studia video).

Główne funkcje:

  • Obsługa do 16 dysków twardych o pojemności do 3TB każdy (patrz lista kompatybilności)
  • Procesor Intel® Xeon® E3-1225 3.1GHz Quad Core
  • Pamięć RAM: 8GB DDRIII ECC  (Możliwość rozbudowy pamięci RAM do pojemności 16GB)

 

FEN Care Pack - NBD  to pakiet rozszerzonych usług gwarancyjnych, który dodawany jest gratis na pierwszy rok do każdej macierzy QNAP w obudowie RACK.

Ponadto, pakiet ten można dokupić na kolejne lata trwania zwykłej gwarancji, przedłużając w ten sposób czas i zakres trwania opieki serwisowej.

Pakiet zapewnia wymianę uszkodzonego urządzenia na nowe w ciągu 24 godzin od zgłoszenia usterki. Wszystkie koszty związane z transportem uszkodzonej i zastępczej macierzy pokrywa FEN.

 

W celu uzyskania szczegółowej oferty cenowej prosimy o kontakt telefoniczny lub zgłoszenie za pomocą poczty elektronicznej. Dane teleadresowe dostępne są w dziale KONTAKT

Dostawa dysków SSD na SGGW 08.06.2015 Dostawa Dysków SSD - SGGW...

Odnowienie Certyfikatu ESSER 13.03.2015 Odnowienie Certyfikatu ESSER 8000 / IQ8Control / FlexES Control...

Przebudowa systemu SSP i SUG w Millennium Plaza 31.01.2015 Przebudowa systemu SSP i SUG w biurowcu Millennium Plaza w Warszawie...

Dostawa tabletów - Urząd Skarbowy Warszawa Ursynów 08.01.2015 Dostawa tabletów - Urząd Skarbowy Warszawa - Ursynów...

Copyright by Septylion Sp.J.          stat4u